Půjčení polaroidu

Pokud se chcete vyfotit V RÁMU, tak neexistuje snazší cesta, než když to za sebe necháte udělat techniku. Každý určitě už někdy viděl polaroid a fotografie v malém bílém rámu prostě vypadají skvěle. Pro hosty se navíc jedná o skvělou zábavu, kdy se jim vzpomínka v podobě fotky doslova vybarvuje před očima. Půjčení polaroidu tak potěší vás, vaše hosty i vaše svatební fotoalbum.

Co se týče půjčení samotného polaroidu, tak to je pro Vás zcela zdarma. Účtujeme Vám jen fotky, které skutečně vyfotíte. Není tedy problém si při zapůjčení vzít radši větší množství náplní a pokud je nevyužijete, prostě nám je vrátíte. Musíte splnit pouze jednu podmínku a tou je, že vyfotíte minimálně 60 fotek. Což se podle nás dá zvládnout.

A na co se tedy fotí? To záleží především na vás co si vyberete! Můžete vybírat od nejmenší varianty Mini, přes populární čtvercový formát u modelu Square, až po širokoúhlé fotky, které vám zajistí Instax Wide 300. Pokud se analogových foťáků bojíte, máme pro vás připravenu tiskárnu Instax Mini Link, která vám vytiskne vše, co vyfotíte digitálně.

Jaké Instaxy tedy na Vás čekají?

A jak půjčení polaroidu probíhá?

Troufáme si tvrdit, že poměrně jednoduše a měl by to zvládnout každý.

  • Vyberete si požadovaný Instax a počet snímků, které chcete zapůjčit
  • Zvolíte termín Vaší svatby či akce (půjčujeme 2-3 dny před akcí, vrácení 2-3 dny po akci)
  • Vyberete způsob přepravy – buď osobní vyzvednutí, nebo Zásilkovna
  • Vyfotíte co potřebujete, pobavíte se a pak nám Instax vrátíte

podmínky zapůjčení