Cedulky jako hlavní rekvizity do fotokoutku

Je úplně jedno, jakou akci pořádáte, ale vždy budete chtít, aby se vaši hosté bavili a aby je focení bavilo co nejvíce. Z toho důvodu je vhodné se vybavit předem a vybrat takové rekvizity do fotokoutku, které budou ladit s vaší akcí a které budou bavit i vaše hosty. Nemůžeme samozřejmě zvládnout všechno, ale myslíme si, že cedulky s hláškami jsou základním pilířem každého fotokoutku!

Jaké sady cedulek jsme pro Vás připravili?

Abychom vám mohli usnadnit plánování akce co nejvíce, připravili jsme pro vás dvě hlavní sady cedulek do fotokoutku. Ty jsou samozřejmě rozděleny podle toho, jakou akci budete nejspíše pořádat a to na:

Najdete na nich hlavní hlášky, které by podle nás neměly chybět. Ve všech případech je také shodný počet cedulek – vždy jich je 22 kusů!

Ve všech případech vám cedulky do fotokoutku zapůjčíme ZDARMA! Stačí si u nás objednat libovolný Instax a minimálně 60 snímků!

Další rekvizity do fotokoutku už budete muset vymyslet sami, ale věříme, že vám ulehčíme práci!

Inspirace na rekvizity do fotokoutku!

Abychom Vás v tom nenechali úplně plavat, níže Vám jen sepíšeme nějaké tipy na to, jak můžete fotokoutek vybavit. Ano, nebudou se vždy hodit pro každou příležitost, ale inspiraci zde jistě najdete:

  • Staré cestovní kufry, klobouky, šály, brýle a prakticky cokoli, co najdete kdesi vzadu na půdě
  • Doprovodné předměty jako kytary, ukulele, bubínek nebo cokoli tvarově zajímavé
  • Samozřejmostí jsou potom paruky, nalepovací kníry, připínací vousy
  • Firemní párty můžete snadno obohatit například předměty, se kterými se setkáváte denně na pracovišti
  • Barevné dekorace jako například třásně, pompony, balonky

Je toho samozřejmě daleko více a fantazii se meze nekladou! Doufáme, že si vaši akci užijete (ať už s námi, nebo bez nás) a budete mít jen ty nejhezčí vzpomínky a především také nádherné fotografie!