Instax Mini Link: Analogový zážitek v digitálním světě!

Líbí se vám polaroidky a chcete mít fotky jako z Instaxu, ale zároveň jste zvyklí na svůj digitální komfort a chcete si ověřit, že se fotka povedla ještě předtím, než ji vytisknete? Tušíte správně, nemáte smůlu a máme řešení i pro vás. Tím je přenosná tiskárna Instax Mini Link, díky které dostanete to nejlepší z analogového světa Instaxu a zároveň možnost vytisknout jen fotky, které na 100% chcete.

Instax tiskárna je prostě nejlepší volbou pro ty, co se těžko rozhodují. Zároveň vám taky dává tiskárna tu možnost, že se k ní může díky Bluetooth připojit každý a vytisknout své snímky. To se může hodit hlavně u momentek, kdy více lidí fotí stejnou věc a někdo má zkrátka větší štěstí na dokonalý čas, i místo.

Jaké jsou výhody Instax Mini Link?

A proč byste se měli pro tiskárnu Instax Minilink rozhodnout? Asi hlavně pro její jednoduchost a kompatibilitu. Tiskárna je opravdu kapesních rozměrů a jako tiskové náplně používá filmy kompatibilní s verzí Instax Mini. Díky tomu může být vhodným doplňkem právě k nejmenší verzi analogového foťáku a můžete si snadno dotisknout všechny fotky, které pořídíte právě digitální cestou.

Velikost tiskárny a fotografií

Asi největší výhodou fototiskárny Instax Minilink je její rozměr, protože je opravdu maličká a bez problému ji strčíte do kapsy. Na délku měří 12,5 centimetru, široká je rovných 9 centimetrů a na výšku má 3 a půl centimetru. Takovou věcičku schováte bez problému do kabelky, nebo i do kapsy. Tiskárnu je nutné občas nabít, doba nabíjení zabere maximálně 120 minut a poté bez problému vytisknete až 100 fotek.

Tiskárna tiskne fotky o stejném rozměru, jako fotoaparát Instax Mixi, tedy na filmy o rozměru 86×54 milimetru, kdy samotná fotka má rozměr 62×46 milimetru.

Technické parametry

Tiskárna je jednoduchá na ovládání, intuitivní, stačí stáhnout aplikaci Instax Mini Link pro Apple nebo Android, spojit se a už tisknete. Nestačí vám vědět tohle? Pak se mrkněte na nějaké bližší technické detaily níže.

Velikost snímku62 x 46 mm
Podporovaná velikost obrázku800 x 600 bodů
Rozlišení tisku318 dpi
Úroveň tisku256 úrovní na barvu (RGB)
RozhraníBluetooth ver. 4. 2 (BLE)
Podporovaný formát obrázkuJPEG, PNG
Čas tisku jednoho snímkuOd nahrání po výstup na snímek přibližně 12 s
Přibližná kapacita tiskuPřibližně 100 výtisků (podle našich zkušebních podmínek) * V závislosti na podmínkách použití se liší.
Napájecí zdrojLithium ion baterie (interní, nevyjímatelná)
Doba nabíjeníPřibližně 80-120 minut (liší se podle zbývající úrovně nabití baterie)
Spotřeba energie3 W
Provozní teplota5 °C až + 40 °C / + 41 °F až + 104 °F, vlhkost 20-80% (bez kondenzace)

Chci si půjčit Instax Mini Link

Pokud vám přijde, že jakýkoli foťák Instax je do fotokoutku málo a chcete ho podpořit ještě tiskárnou Instax Minilink, pak si ji od nás můžete zapůjčit. Cena zapůjčení zůstává stejná, jako u všech ostatních modelů, tedy nula a cena za jednu fotografii je 23 Kč. Stejně jako u ostatních variant Vám budeme účtovat vždy minimálně 50 snímků.