Fototiskárna na svatbu: Tiskněte jak o život!

Svatební fotografie by rozhodně neměli chybět. Ale ty nejkrásnější vzpomínky vznikají během malých okamžiků radosti. Někdy tyto menší záblesky však mohou profesionálním fotografům uniknout, jelikož se zaměřují na dokonalé záběry. Ale díky drobné fototiskárně mohou i sami hosté vytvářet unikátní fotky a vzpomínky rovnou na svatební hostině. Kdo váhá, zda fototiskárna na svatbu patří, ten by měl číst dál!

Perfektní prolomení ledů

Ať už se vaše svatba koná kdekoli, obvykle zahrnuje setkání s novými lidmi. Plánování různých her a aktivit po obřadu je skvělé povzbuzení k seznámení. Ovšem zcela přirozený způsob, jak prolomit ledy, nabízí společné fotografování. V dnešní době už přitom nemusíte mít na svatbě polaroid. Stačí běžný smartphone, který má v této době každý.

Díky přenosné fototiskárně si pak každý může vytisknout svou oblíbenou fotku. Jde o skvělou příležitost pro zahájení konverzace mezi hosty a způsob, jak je spojit. Zachycování momentek si totiž zamiluje každý. Vytisknuté fotky vám přitom hosté mohou nechat v knize hostů s milým vzkazem. Máte tak skvělé vzpomínky, ke kterým se můžete kdykoli vracet.

Fototiskárna na svatbu – kam ji umístit?

Samozřejmě je důležité zvolit strategické místo pro tiskárnu. Jedním z ideálních míst je stůl vedle dortu, poblíž můžete rovnou umístit i vzpomínkovou knihu. Snadno tak hosty povzbudíte k pořizování a tisknutí fotek. Zvolit můžete samolepící papír, aby bylo možné snadno fotky hned nalepit do alba.

Není třeba vytvářet speciální fotokoutek či vyhraněné místo – prostě jen tiskárnu nechte ležet někde po ruce. Uvidíte, že si rychle získá oblibu.

Svatební fotokoutek

Ačkoli fotokoutek není nutností, na mnoha svatbách má své místo. Vytváří totiž unikátní prostředí pro perfektní fotky. Navíc nabízí spoustu zábavy – povzbudíte dospělé svatební hosty, aby se odvázali. Dali prostor své bláznivé stránce a vytvořili jedinečná díla. Stačí jen klidný koutek, do kterého dáte různé doplňky, paruky, obří sluneční brýle či třeba bláznivé klobouky. Možnosti jsou neomezené. Díky přenosné fototiskárně není vyžadována profesionální obsluha tiskárny – hosté si snímky jednoduše vytisknou sami. Do svatebního fotokoutku také můžete umístit neony, či svíticí písmena! Perfektně dotvoří celou atmosféru!

Už nezmeškáte žádný okamžik

Ve svatební den se odehrává spousta kouzelných okamžiků. Oslavy se mnohdy protáhnou do brzkých ranních hodin, hosté jsou uvolněnější. A možná hosté budou tančit, předvedou své kreace, zažijí spoustu zábavy a dámy se blýsknou novými šaty a šperky. Právě tyto momenty stojí za to zachovat, ty totiž ve fotkách od profesionálního fotografa mohou chybět.

Abyste tyto jedinečné okamžiky mohly sdílet, hodí se právě fototiskárna. Oblíbené snímky tak můžete snadno sdílet, zahrnout je rovnou do fotoalba a vytvořit tak skvělý soubor vzpomínek na celý den.

Mnohdy je navíc k dispozici i chytrá aplikace. V té si mohou hosté fotky přizpůsobit pomocí různých efektů a rámečků. I mimo fotokoutek tak mohou vznikat vtipné momentky s unikátními kulisami. Fototiskárnu navíc nemusíte kupovat, není problém si ji pouze zapůjčit!

Fototiskárna na svatbu: Ano, či ne?

Moderní zařízení nabízí spoustu skvělých možností. Svépomocí zvládnete vytvořit unikátní fotografie, které si zamilujete. Tiskárna vytvoří kompaktní papírové fotky, které můžete založit do peněženky či fotoalba. Před tiskem je lze libovolně upravit – vytvářet koláže, využívat další praktické funkce. Stačí přitom jen chytrý telefon s Bluetooth, tak si kdokoli vytiskne svou oblíbenou momentku.

Profesionální snímky jsou skvělou památkou na svatební den. Ale ty důležité momenty profesionál mnohdy ani nezachytí. Dejte proto svým hostům možnost stát se osobními fotografy. Odnesou si milou vzpomínku pro sebe, a přitom mohou pořídit spoustu skvělých fotek i pro novomanžele.